Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Připravuje se

Stavebnice Boffin, se kterou se naučíte programovat. Obsahuje více jak 40 součástek a sestavíte více jak 20 projektů. Pro začátečníky i pokročilé.

Vaše cena (s DPH):
2 974 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
3 499 Kč
Kód:
GB5000Elektronická stavebnice Boffin IV přináši, kromě sestavování zajímavých projektů, také možnost naučit se programovat s aplikací Boffin!
Sestavte si svůj projekt, stáhněte aplikaci Boffin a ovládejte projekty pomocí telefonu nebo tabletu. Programování pro začátečníky i pokročilé v aplikace, která je v češtině.

Chcete se naučit PROGRAMOVAT? Víte co je ELEKTŘINA, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat?

Vše se dozvíte s elektronickou stavebnicí Boffin IV Coding, která obsahuje více jak 40 součástek, z nichž lze postavit a následně naprogramovat projekty:

 • auto
 • světelnou show
 • maják
 • generátor
 • automatické světlo

A další, více jak 20 projektů, které jsou podrobně popsány v kompletním manuálu ke stažení na https://boffin.cz/podpora

Základem všech projektů je deska (v tomto případě připevněná na autě), na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení projektů spárujte stavebnici s aplikací Boffin (děje se tak přes díl U33) a můžete auto ovládat přes 3 módy - Command drive, Tank drive, Touch drive. Aplikaci zdarma stáhnete buď na Google play nebo App Store (QR kódy jsou součástí manuálu)

Po kliknutí na ikonu PROGRAMOVÁNÍ se otevře možnost naučit se začít programovat přes VÝSTUPY, OVLÁDÁNÍ, POHYB, ZATÁČENÍ. Na programujete si podle svého kam auto má jet, kolikrát se otočit, jak se mají rozsvěcet světla, v jakém úhlu pojede a stovky dalších příkazů. Více info ke stažení v manuálu.

Programování nabízí 4 základní funkce:
Výstupy - na díle U3 pro D1/D2/D3/D4/A
Ovládání
Pohyb
Zatáčení

V aplikaci si můžete otevřít jakýkoliv manuál Boffin. Součástí je také hra LODĚ ze součástek Boffin.

Se stávajícími součástkami můžete vymyslet stovky dalších projektů, které nejsou popsány v manuálu nebo můžete kombinovat se součástkami a projekty v ostatních stavebnicích Boffin I a II.

Boffin II jsou tématické stavebnice, které rozšiřují možnosti stavebnic Boffin I o další stovky projektů.

Boffin II nabízí možnost připojení MP3 přehrávačů, vytvoření 3D obrázků, her na paměť, rychlost, spojení letadla a mini auta se stavebnicemi

Součástky mezi Boffin I, Boffin II, Boffin III, Boffin IV a Boffin START jsou kompatibilní a mohou se navzájem kombinovat.

Výhody:

 • Stovky různých projektů
 • Možnost vymyslet a sestavit si vlastní projekty
 • Součástky se mohou navzájem kombinovat
 • Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
 • Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
 • Jednoduché sestavování a rozebírání projektů

Obsah balení:

Lze sestavit tisíce projektů, 40 součástek v balení, kombinovat s ostatními stavebnicemi Boffin, 6x AA baterie (nejsou součástí balení), vhodné pro děti od 8 letZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.