Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Připravuje se

Stavebnice Boffin, se kterou se naučíte programovat. Obsahuje téměř 40 součástek a sestavíte nejméně 18 projektů. Pro začátečníky i pokročilé.

Vaše cena (s DPH):
1 699 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
1 999 Kč
Kód:
GB5001Elektronická stavebnice Boffin IV nabízí nejen sestavování zajímavých projektů, ale také možnost naučit se programovat pomocí aplikace Boffin! Sestavte si svůj projekt, stáhněte aplikaci Boffin a ovládejte projekty pomocí telefonu nebo tabletu. Programování je vhodné pro začátečníky i pokročilé a aplikace je dostupná v češtině.

Chcete se naučit PROGRAMOVAT? Zajímá vás ELEKTŘINA, jak se přenáší, jak rozpohybovat věci a jak je ovládat?

To vše se dozvíte s elektronickou stavebnicí Boffin IV Coding, která obsahuje téměř 40 součástek, z nichž lze postavit a naprogramovat různé projekty, včetně:

 • létající vrtule
 • sirény
 • vesmírné bitvy
 • ventilátoru
 • a dalších, celkem téměř 20 projektů, které jsou podrobně popsány v kompletním manuálu ke stažení na https://boffin.cz/podpora

Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. Manuál popisuje funkci každého projektu. Po sestavení projektů spárujte stavebnici s aplikací Boffin (přes díl U33) a můžete začít programovat. Aplikaci zdarma stáhnete na Google Play nebo App Store (QR kódy najdete v manuálu).

Po kliknutí na ikonu PROGRAMOVÁNÍ se otevře možnost naučit se začít programovat přes VÝSTUPY, OVLÁDÁNÍ, POHYB, ZATÁČENÍ. Naprogramujete si podle svého, jak má projekt vypadat, co dělat, jak svítit a stovky dalších příkazů. Více informací ke stažení v manuálu.

V aplikaci si můžete otevřít jakýkoliv manuál Boffin. Součástí je také hra LODĚ ze součástek Boffin.

Se stávajícími součástkami můžete vymyslet stovky dalších projektů, které nejsou popsány v manuálu, nebo je kombinovat se součástkami a projekty z ostatních stavebnic Boffin I a II.

Boffin II jsou tématické stavebnice, které rozšiřují možnosti stavebnic Boffin I o další stovky projektů.

Boffin II nabízí možnost připojení MP3 přehrávačů, vytvoření 3D obrázků, her na paměť, rychlost, spojení letadla a mini auta se stavebnicemi.

Součástky mezi Boffin I, Boffin II, Boffin III, Boffin IV a Boffin START jsou kompatibilní a mohou se navzájem kombinovat.

Výhody:

 • Stovky různých projektů
 • Možnost vymyslet a sestavit vlastní projekty
 • Kompatibilní součástky mezi různými verzemi Boffin
 • Podrobný manuál s umístěním součástek a popisem funkce projektu
 • Barevné rozlišení součástek pro lepší orientaci
 • Jednoduché sestavování a rozebírání projektů

Obsah balení:

Lze sestavit tisíce projektů, 40 součástek v balení, možnost kombinace s ostatními stavebnicemi Boffin. Vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 8 let.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.