Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Soutěž: S Carrerou kolem světa ve F1 2019

Chcete se zúčastnit? Není nic jednoduššího!

1) Staňte se fanouškem na Facebooku stránky Toy.cz (pokud ještě nejste) a odpovězte na soutěžní otázku formou komentáře na našem Facebooku. Pro každou VC F1 bude připravena 1 soutěžní otázka.

Ze správných odpovědí vylosujeme 1výherce, který získá dárek, např. originální kšiltovku Carrera.

2) Nevyhráli jste? Nevadí! Každou správnou odpověď automaticky zařadíme do slosování o hlavní cenu! 

Hlavní cena:  Autodráha Carrera GO 62505 Ferrari Race Spirit (parádní autodráha, kde mezi sebou závodí 2 auta Ferrari, takže napětí od začátku až do konce, po sestavení dlouhá 5,3m)

Informace k soutěži:

1. Pořadatelem soutěže „S Carrerou kolem světa ve F1“ je společnost ConQuest entertainment a.s., sídlem Kolbenova 962/27e, Praha 9.

2. Soutěž „S Carrerou kolem světa ve F1“ probíhá od 17.3. 2019 do 1.12.2019 a má 21 částí – dle okruhů Velkých cen F1.  

          JAK SE ZŮČASTNIT:

  • Staňte se fanouškem na facebooku stránky Toy.cz
  • Před začátkem každého kola VC F1 zveřejníme jednu soutěžní otázku. Napište nám svoji odpověď do komentáře soutěžního příspěvku na: www.facebook.com/toycqe
  • Chcete se dostat do slosování o hlavní cenu soutěže? Stačí zodpovědět správně během trvání celé soutěže (od 17.3.2019 do 1.1.2019) alespoň na 10 soutěžních otázek

          MECHANIKA SOUTĚŽE: 

1. Po skončení každé Velké ceny F1 pořadatel vylosuje ze správných odpovědí 1 výherce vedlejší ceny. Hlavní cenou je autodráha .

2. Ke každé VC Formule 1 může soutěžící zaslat pouze jednu odpověď na otázku.

3. Vyhlášení výherce hlavní ceny proběhne do 15.12. 2019

4. Každá část soutěže začíná jakmile pořadatel vloží na facebook soutěžní příspěvek a končí v nedělí, počínaje startem aktuální VC Formule 1.

5. Na facebooku se uveřejní jméno, příjmení každého výherce. Výherce bude vyhlášen a kontaktován na svém facebookovém profilu formou zprávy do 72 hodin po skončení každé Velké ceny.

            PŘEDÁNÍ VÝHRY:

6. Výhry odešle pořadatel soutěže výherci na vlastní náklady kamkoliv po ČR. Pokud jej soutěžící nepřevezme, výhra propadá pořadateli. Pokud bude chtít výherce zaslat výhru mimo ČR, výherce musí plně uhradit náklady na dopravu mimo ČR. Výhra bude odeslána výherci, jakmile pořadatel přijme platbu za dopravu mimo ČR.

7. Pokud se během jedné Velké ceny F1 nezúčastní soutěže žádný soutěžící, propadá vedlejší cena pořadateli. Pokud se nikdo nedostane do slosování o hlavní cenu, propadá výhra pořadateli. 

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vylosovat jiného výherce v případě, že se mu nezdaří původně vylosovaného výherce zkontaktovat.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv odvolat či zrušit, v případě nepředvídatelných okolností, bez jakéhokoliv odpovědnosti či nároku pro soutěžící, či případné výherce.

10. Tato soutěž a její podmínky jsou upraveny právním řádem České republiky.

11. Svou účastí v soutěži soutěžící potvrzuje, že souhlasí s výše uvedenými pravidly soutěže. Účastí v soutěži dává každý účastník organizátorovi v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno a přijmení, název profilu, e-mail, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži a předání ceny. 

12. Facebook nemá se soutěží nic společného - "Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku."

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?