Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hodiny Nixie s krásným retro designem v limitované edici.

Vaše cena (s DPH):
5 414 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
5 699 Kč
Kód:
GJ0003Noyce Joyce představuje novou generaci elektrických stavebnic, která nahrazuje klasické dřevěné skládanky. Celá stavebnice se skládá z desek plošných spojů (PCB). Tyto spoje se navzájem propojí pomocí vodivých háčků a vytvoří tak jednu velkou elektronickou stavebnici, která je nejenom krásná, ale také funkční.
Více naleznete v ukázkovém videu.

Tato varianta produktu se dodává již složená.

Pro velký zájem jsme se rozhodli vytvořit další limitovanou edici o počtu 599 kusů. Tato limitovaná edice je z důvodu omezeného celosvětového počtu digitronů IN-12.

Složte si krásné designové digitronové hodiny.
Každá stavebnice obsahuje 6 kusů digitronů. Tyto součástky se již 40 let nevyrábějí kvůli vysoké výrobní ceně, nám se ale podařilo získat poslední zásoby a vytvořit speciální limitovanou edici. Složení stavebnice vám zabere 1-2 hodiny. Hotové Nixie hodiny si jednoduše položíte na noční stolek nebo zavěsíte na zeď.

Jak v Noyce Joyce říkáme  - „Stavbou teprve zábava začíná.“

Rozměry (sestaveného zařízení):
220x75x55mm
Obsah balení:
1x složené hodiny Nixie
1x manuál
1x 5V adaptérZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.