Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Objevte knihu ukrývající mikrosvět plný zábavy! Vydejte se daleko za hranice království Arendelle do kouzelného lesa s Disney postavou Elsou. Čeká tam na vás Nokk, tajemný vodní duch, který se svými schopnostmi vyrovná Else. Když je zrovna zamrzlý, rád vozí Elsu na svém hřbetu severskou krajinou. Ale opatrně – průzkum Severu vyžaduje odvahu a pomoc přátel. Pomůžete Else dohlédnout na duchy přírody?

Vaše cena (s DPH):
474 Kč
Běžná cena
499 Kč
Kód:
GTL3522Nápaditá sada Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství dětem umožní přehrát si scény a příběhy z Disney filmu Ledové království 2. Stavebnice obsahuje přizpůsobitelnou otevírací knihu a arch se samolepkami pro dozdobení. Nechybí ani tištěný návod a digitální pokyny Instructions PLUS. S pomocí aplikace s LEGO návody si děti mohou model přibližovat, otáčet a vizualizovat. Díky těmto pomůckám se i menší stavitelé budou moci cítit jako opravdoví mistři… Přenosná sada dětem přináší spoustu zábavy. Mohou si s ní hrát buď samostatně, nebo společně s ostatními LEGO

LEGO Disney Princess přináší pohádkový svět plný princezen, zámků, věží kočárů a dalších pohádkových bytostí. Je určen především pro holky, které mohou se svými oblíbenými postavami navštívit jejich paláce a prožívat s nimi své dětské sny.

Vlastnosti:

  • Pro milovnice pohádkových světů

  • Rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

  • Procvičuje jemnou motoriku

  • Kostky LEGO Disney splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • Přizpůsobitelná otevírací kniha

  • Figurky - Elsa, Olaf, zemní obr, Nokk a Iduna

  • Arch se samolepkami

  • Návod 

Materiál: plast

Věk: 5+

Rozměry knihy: 23 x 12 x 8 cm

Počet dílků: 125ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.