Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO DUPLO 10925 Pokojíček na hraní

Novinka

Otevřete krabici ve tvaru domku a vstupte do světa zábavy! Tato stavebnice pokojíčku je plná příležitostí k hraní příběhů.

Vaše cena (s DPH):
379 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
399 Kč
Kód:
GTL5054Pokojíček z krabičky se šikmou střechou je dobře přístupný hraní a je vybaven nábytkem a hračkami. Děti si v něm mohou hrát s holčičkou a chlapečkem, hrát si na školu nebo uspořádat narozeninovou oslavu se zmrzlinou, dárky a balónky.

Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami.

Řada LEGO® DUPLO® Moje město obsahuje spoustu stavebnic, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomocí vašim dětem každodenní momenty ve snadněji pochopitelném DUPLO světě.

Přednosti:

  • rozvíjí jemnou motoriku a zručnost

 

Věk: 2+

Materiál: plast

Počet kostiček: 17

Rozměry balení: 21 x 16 x 8 cm

Země původu: EU

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.