Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO® DUPLO® ostrov se zvířátky přináší skvělou zábavu ve vaně. Zvířátka plavou nebo sedí na ostrově. Dají se spojit i s dalšími stavebnicemi LEGO® Legrace ve vaně.

Vaše cena (s DPH):
1 035 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
1 089 Kč
Kód:
GTL5089Plovoucí ostrov se zvířátky nabízí spoustu vodní zábavy při večerním koupání. Lev popochází po ostrově. Rybka a chobotnice skotačí ve vodě, plameňák plave kolem. Ostrov se dá rozpojit pro snadné mytí, zvířátka se mohou polévat kyblíkem. Stavebnice LEGO® DUPLO® Plovoucí ostrov se zvířátky se dá spojit se stavebnicemi Plovoucí panda červená a Plovoucí vláček se zvířátky ze série Legrace ve vaně. Při mytí tak nastane ještě větší zábava. Stavebnice jsou ideálním způsobem, jak malým dětem představit LEGO®.

Díky zářivým barvám si děti tuto LEGO® stavebnici zamilují. Velké kostky LEGO® DUPLO ® umožňují snadné držení a manipulaci, stavění tak bude úžasná zábava.

LEGO® DUPLO ® je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé děti od 1,5 až do 3 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, takže je snadno uchopí, umístí a znovu rozpojí, aniž by omezovaly jejich kreativitu.  Sadu lze snadno spojit s ostatními stavebnicemi LEGO® DUPLO ® pro ještě více tvořivé legrace.

Vlastnosti:

  • zábavná tvořivá LEGO® hra
  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků padnoucí do malých dětských rukou
  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii
  • kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • Lev, rybka, chobotnice, plameňák
  • Kyblík, ostro
  • doplňky
  • návod 

Materiál: plast

Rozměry: 8 x 22 cm

Věk: 1,5+

Počet dílků: 20ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.