Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Harry Potter TM 75957 Záchranný kouzelnický autobus

Novinka

Pošlete svého malého stavitele na kouzelnické dobrodružství se sadou Záchranný kouzelnický autobus! Jakmile děti nastoupí do třípatrového fialového autobusu, hned jim je jasné, že to bude divoká jízda. S odklápěcím bočním panelem a odnímatelnou střechou překypuje kouzelnický autobus herním potenciálem. Harryho kufr už je naložený – tak teď se pevně drž! Děti si zamilují to, jak se postel posouvá sem a tam a lustr kýve, když autobus uhání kupředu a vybírá prudké zatáčky. Součástí sady jsou 3 minifigurky.

Vaše cena (s DPH):
1 044 Kč
Běžná cena
1 099 Kč
Kód:
GTL4213Přidej se k Harrymu Potterovi na divoké, magické jízdě v Záchranném autobusu! Prožívej znovu parádní scény z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu s touto bezvadnou stavebnicí. Otevři odklápěcí boční panel pro přístup do interiéru třípatrového autobusu a nalož Harryho kufr. Ve vrchním patře autobusu si taky můžeš užít spoustu legrace, stačí otevřít střechu! Stan Silnička vydává jízdenky a Ernie Bourák stále ještě zdokonaluje své řidičské umění, tak pozor na postel, která se vzadu posouvá sem a tam, a nebouchni se do lustru, který lítá všude kolem – to bude zběsilá cesta!

Malé čarodějky a čarodějové si jistě s radostí přehrají klasické scény z filmové série Harry Potter a vymyslí si vlastní magická dobrodružství. Pokud hledáte výjimečný dárek, pak jsou pro vás stavebnice od LEGO Harry Potter tím pravým. Prostřednictvím oblíbených postav a stvoření totiž zachycují památné scény z filmů, takže vaše děti přenesou do světa kouzel.

LEGO Harry Potter je inspirováno sérií knih a filmů o mladém čaroději Harrym Potterovi. Nech se vtáhnout do tajemného světa čar a kouzel a pomoz Harrymu a jeho kamarádům bojovat proti nepřátelům.

Vlastnosti:

 • inspirováno sérií knih a filmů o Harrym Potterovi.

 • svět plný akce a dobrodružství

 • přenášejí strhující akci z filmové série do reálného života! Oblíbené postavy a stvoření, parádní místa a báječné funkce a doplňky otevírají dětem bránu do magického světa Harryho Pottera

 • rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

 • stavebnice určena všem tvůrčím dětem

 • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

 • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy, vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

Obsah balení:

 • Třípatrový kouzelnický autobus s odnímatelnou střechou

 • 3 minifigurky - Harry Potter, Stan Silnička a Ernie Bourák

 • Magické doplňky - Kývací lustr, posuvné lůžko a další doplňky

 • návod 

Materiál: plast

Věk: 8+

Rozměry Záchranného kouzelnického autobusu: 16 x 16 x 6 cm

Počet dílků: 403ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.