Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Mimoni 75549 Divoká honička na motorce

Novinka

Honička začíná! Přidejte se ke Gruovi a mimoňům na jejich cestě za neplechou. Naši hrdinové musí jednat rychle, aby přelstili zločince. Naštěstí mají k dispozici banán, který můžou použít jako tajnou zbraň. Gru se vrhá do divoké honičky na motorce s Bobem a ostatními mimoni. Stuart si za nimi užívá vzrušující jízdu na raketových bruslích.

Vaše cena (s DPH):
474 Kč
Běžná cena
499 Kč
Kód:
GTL3400Dopřejte dětem akční jízdu s mimoni a LEGO stavebnicí Divoká honička na motorce. Figurky Grua, Boba a Stuarta dodají vašim dobrodružstvím pořádnou šťávu. Fanoušci si postaví propracovaný model motorky a pak se mohou pustit do hraní s postavičkami milovaných mimoňů. Děti na to šlápnou s Gruem na motorce. Mimoni Bob a Stuart mohou sedět vepředu, za Gruem nebo se mohou nechat táhnout na raketových bruslích.

Stavebnice z řady LEGO Mimoni otevřou dětem zábavný svět plný vylomenin. S interaktivním návodem Instructions PLUS bude sestavování tohoto modelu ještě zábavnější. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life pro chytré telefony a tablety a nabízí nástroje přibližování a otáčení, aby si s LEGO modely poradily bez cizí pomoci i malé děti. 

Vlastnosti:

  • Stavebnice ideální pro fanoušky mimoňů

  • zábavná tvořivá LEGO hra

  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

  • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • Kostky k sestavení motorky

  • 3 figurky - Gru, Bob a Stuart

  • Návod 

Materiál: plast

Věk: 6+

Počet dílků: 136ks

Rozměry motorky: 13 x 10 x 5 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.