Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Mimoni 75551 Mimoni a jejich doupě

Novinka

Vítej v legendárním světě mimoňů, ve kterém na tebe čeká nejedna veselá příhoda. Postav si svého oblíbeného mimoně a pak ho otoč a vstup do jeho pokoje. Inspiruj se legendárním filmem Mimoni a přehrávej si všechny jeho kultovní scény.

Vaše cena (s DPH):
1 235 Kč
Běžná cena
1 300 Kč
Kód:
GTL3401Vítejte v nevyzpytatelném světě mimoňů, v němž zažijete nejednu veselou patálii. Bude to jízda! Postavte si svého oblíbeného mimoně a pak jej otočte a vstupte do jeho pokoje. Užijte si legraci s figurkami oblíbených postav. Dejte si pozor – ve svém pokoji rádi vyvádějí vylomeniny. Tvořte nové vynálezy s Kevinem v laboratoři nebo si dejte oddych se Stuartem v jeho ložnici. Pak přestavějte Kevina na Boba v kung-fu výstroji.

Malí fanoušci mimoňů budou z této stavebnice opravdu nadšení. Mohou si postavit impozantní figurky Kevina a Stuarta z kostek. Ty navíc ukrývají zábavné místnosti se spoustou doplňků, jako jsou klobouky, zbraně, nářadí a figurky pro hraní rolí. Malí stavitelé si mohou užívat zábavu se dvěma modely mimoňů naráz a až se budou cítit na změnu, můžou přestavět Kevina na Boba. Každý pokoj odpovídá jedinečné osobnosti některého z mimoňů a oba modely mají otáčecí oči.

S interaktivním návodem Instructions PLUS, který je pro tuto úžasnou sadu k mání, bude sestavování modelu ještě zábavnější. Návod je k dispozici v rámci aplikace LEGO Life pro chytré telefony a tablety a nabízí nástroje, které dětem pomohou stavět bez cizí pomoci.

Stavebnice z řady LEGO Mimoni otevřou dětem zábavný svět plný vylomenin.

Vlastnosti:

  • Stavebnice ideální pro fanoušky mimoňů
  • zábavná tvořivá LEGO hra
  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků
  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii
  • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • Kostky k sestavení mimoňů
  • 3 figurky a mnoho doplňků
  • Návod 

Materiál: plast

Věk: 8+

Počet dílků: 876ks

Rozměry mimoňů: 15, 14 a 12 × 11 × 9 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.