Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Minecraft 21163 Bitva o rudit

Novinka

Obávané ruditové monstrum a ruditový golem byli vypuštěni do herního světa! Chopte se sekery a připravte se na boj. Naštěstí se do boje zapojí i Hex, Hedvig, Hal a Valorie spolu s prasátkem naditým kořistí!

Vaše cena (s DPH):
1 235 Kč
Běžná cena
1 300 Kč
Kód:
GTL2804Přeneste zábavu z on-line hry Minecraft™ Dungeons do skutečného světa se stavebnicí Bitva o rudit. Tato stavebnice, která obsahuje pohyblivé giganty, oblíbené postavy a zábavné bitvy, přináší fanouškům hry Minecraft akční prostředí s nekonečnými možnostmi dobrodružství. Parádní modely příšer ze světa Minecraft, děti mají akci ve svých rukou, zatímco se ve světě Minecraft utkají s obřím ruditovým monstrem a ruditovým golemem. S pomocí cool zbraní si mohou děti přehrávat bitvy a různě polohovat ruditové monstrum, což jim dovoluje vymýšlet stále nové scény. K dispozici je také spousta zábavných doplňků, například kořist ukrytá v Minecraft prasátku.

Zažijte Minecraft ve skutečném světě s LEGO kostkami a figurkami! Stavebnice LEGO Minecraft dětem otevírají svět neomezené kreativity, ať už si budou hrát samotné nebo s kamarády či rodinou. A až malí stavitelé popadnou sestavitelné figurky, těžko je od hraní odtrhnete!

Tato stavebnice na motivy hry Minecraft™ nepotřebuje baterie. Zdrojem zábavy je dětská představivost, takže hraní nebude mít konce.

Vlastnosti: 

  • stavebnice inspirována populární hrou Minecraft

  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

  • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

  • skvělá zábava pro malé i velké děti

Obsah balení:

  • 4 minifigurky - Hex, Hedvig, Hal a Valorie

  • Skvělé doplňky

  • Návod

Materiál: plast

Věk: 8+

Počet dílků: 504ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.