Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Nové autodráhy Carrera GO!!! s auty F1, Disney Cars 3 a policejní honičkou mezi Chevrolet a Ford Mustang!
Nové autodráhy Carrera GO!!! s počítadly kol, loopingy, klopenými zatáčkami, křižovatkami a spoustou dalších dílů.

Dron na dálkové ovládání s HD kamerou, který ovládáte vysílačkou, mobilem, tabletem!
Dron na dálkové ovládání s HD kamerou  a pokročilým stabilizačním systémem. Model umožňuje nastavit více rychlostí, má automatický režim „AUTO FLIP“, kdy lze provést  přemet pouhým stiskem tlačítka  nebo  funkci automatického návratu i udržení výšky . Kvadrokoptéra má odolnou konstrukci s krytkami na vrtule a  LED osvětlení  pro lepší orientaci.

Elektrická auta pro děti od tří let, které ho mohou sami řídit!
Elektrické auto  pro děti od tří let, které ho mohou  sami řídit . Stačí se jen  připoutat ,  nastartovat  pomocí tlačítka a spustí se zvuk motoru. Páčkou se nastaví jízda dopředu/dozadu a pak už stačí jen  sešlápnout   plyn ! Když už nebudeš chtít řídit, mohou tě  vozit rodiče  pomocí vysílačky na dálkové ovládání, která zároveň slouží jako pojistka, abyste neujeli.  Licence  FIAT, Mercedes, MINI Cooper Funkční světla , troubení, hudba. Pokud tě omrzí hudba, můžeš si  připojit MP3 přehrávač  nebo telefon a poslouchat vlastní písničky.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, aby jsme Vám zasílali nejnovější aktuality ?