Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMYJ mě, OBLEČ mě a NAKRM mě - Interaktivní tučňák, o kterého je potřeba se starat, má různé nálady - je smutný, šťastný, špinavý, veselý, unavený, čistý, zmrzlý, ospalý, celkem 50 emocí!

Vaše cena (s DPH):
424 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
GS9200UMYJ mě, OBLEČ mě a NAKRM mě - Interaktivní tučňák, o kterého je potřeba se starat, má různé nálady - je smutný, šťastný, špinavý, veselý, unavený, čistý, zmrzlý, ospalý, celkem 50 emocí!

Záchranný tučňák je interaktivní mazlíček se zážitkem z rozbalování a čištění. Postarejte se o jeho potřeby, ať je šťastný!

Součástí balení je čepice, šála, krmení, hadřík.
Velikost 20cm, baterie 3xAAA jsou součástí balení.

Zachraňte tučňáka vyčištěním jeho utrpení! Pomocí kouzelného ručníku očistěte tučňáka a odemkněte jeho interaktivní funkce světla a zvuku. Srdce tučňáka mění barvu podle svých emocí: Poplácejte ho po bříšku nebo po rameni a sledujte, jak jeho srdce bije rychleji při písních a tancích. Když tučňák mrzne a je modrý, oblékněte ho do vlněné čepice, šály a vesty! Nakrmte tučňáka rybí sušenkou, ale nekrmte příliš, jinak prdne! Postarejte se o tučňáka a bude navždy vaším nejlepším přítelem!

• Jedinečný zážitek z čištění pro odemknutí interaktivních funkcí.
• Srdce s různými barvami světel pro zobrazení různých emocí.
• Vlněná čepice, šátek, vesta v ceně pro oblékání tučňáka.
• Rybí sušenka na krmení tučňáka.
• Dynamické emoce se mění podle vaší interakce s tučňákem.
• 20+ zvuků a akcí pro interaktivní hru.
• 5+Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?