Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Kovová tabulka 60 years Carrera 5 (21140)

Uzavřeno

Kovová tabulka k výročí 60ti let autodráh Carrera - 60 years Carrera 5 (21140)

Vaše cena (s DPH):
399 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GCM1003Kovová tabulka k výročí 60ti let autodráh Carrera - 60 years Carrera 5 (21140)

Retro kovové panely se dodávají v pěti různých motivech a vezmou vás na cestu časem přes 60 let Carrery. S kovovými plaketami si můžete do svého domova vnést kousek tradice a zároveň doma oslavit naši společnou lásku k motorsportu! Rozměry 50x40cm.

  • Unikátní Design - Každá tabulka je navržena s důrazem na detail, aby co nejvíce odrážela historii a vášeň spojenou s Carrerou, čímž dodá vašemu prostoru jedinečný charakter.
  • Cesta časem - S pěti různými motivy si můžete prohlížet a připomínat 60 let legendy v motorsportu, což přináší nejen krásnou dekoraci, ale i historickou hodnotu.
  • Kvalitní Materiál - Vyrobena z kvalitního kovu, tato tabulka je odolná a navržena tak, aby vydržela test času, což z ní činí investici, která vám bude dělat radost mnoho let.
  • Perfektní dárek - Pro fanoušky motorsportu, historie nebo jednoduše pro ty, kteří ocení unikátní a smysluplnou dekoraci, je tato kovová tabulka ideálním dárkem.
  • Oslava Lásky k Motorsportu - Nechte každého, kdo vstoupí do vašeho domova, vědět o vaší vášni pro rychlost a adrenalin. Tato tabulka je dokonalou oslavou vaší lásky k motorsportu a zároveň elegantním doplňkem vašeho interiéru.

Nenechte si ujít šanci vlastnit tento exkluzivní kousek historie, který přináší nejen estetickou, ale i emocionální hodnotu do vašeho domova.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.