Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Dron na dálkové ovládání s HD kamerou a voděodolným tělem, kterému nevadí nárazy!
Je možné nastavit několik režimů letu - začátečnický, středně-pokročilý, pokročilý, běžný režim, headless režim. Pomocí stisknutí tlačítko dron automaticky vyletí a přistane.  Během letu můžete nafotit až  tisíc  fotek nebo nahrávat videa . Fotky v rozlišení 1280 x 720 pixelů a formátu jpg. Video v rozlišení 720p a formátu avi. Dron se nabíjí přes USB kabel.

Dron na dálkové ovládání s HD kamerou, který ovládáte vysílačkou, mobilem, tabletem!
Dron na dálkové ovládání s HD kamerou  a pokročilým stabilizačním systémem. Model umožňuje nastavit více rychlostí, má automatický režim „AUTO FLIP“, kdy lze provést  přemet pouhým stiskem tlačítka  nebo  funkci automatického návratu i udržení výšky . Kvadrokoptéra má odolnou konstrukci s krytkami na vrtule a  LED osvětlení  pro lepší orientaci.

Dron na dálkové ovládání s HD kamerou
Dron na dálkové ovládání s integrovanou digitální mini kamerou a pokročilým stabilizačním systémem. Model umožňuje nastavit více rychlostí, má automatický režim „AUTO FLIP“, kdy lze provést přemet pouhým stiskem tlačítka nebo funkci automatického návratu. Dron má odolnou konstrukci s krytkami na vrtule a LED osvětlení pro lepší orientaci.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?